naše logo


S námi nezmoknete!

menu

úvodní stránka
kontakty
kdo jsme?
pravidelná činnost
akce a soutěže
stalo se...
pobyty
semináře a kurzy NIDV
dokumenty
fotogalerie
naši sponzoři
registr oznámení
napište nám
autor stránek

Město Osek




 

 

kontakty


vedoucí pracovníci
Lenka Říhová - ředitelka DDM
Jana Hurychová, DiS. - zástupkyně ředitelky DDM
Hana Poulová, DiS. - zástupkyně ředitelky DDM pro ekonomickou oblast
 
interní pracovníci DDM
Bc. Jan Hrabáč - pedagog volného času
Bohuslava Moszová, DiS. - pedagog volného času
Linda Sobotková - pedagog volného času
Monika Slachová - pedagog volného času
Mgr. Vendula Váňová - pedagog volného času (mateřská a rodičovská dovolená)
Daniela Šlajchrtová – recepční/uklízečka
Jitka Soukupová – recepční/uklízečka
Alena Horáková - uklízečka

externí pedagogové volného času DDM - vedoucí a instruktoři zájmových útvarů a klubů
Jiří Bláha - Judo - mláďata
ing. Iva Šnitrová - Judo-mláďata    
Barbora Kozáková -
Judo-mláďata
Miroslava Suchá - Cvičení pro ženy
Miroslav Říha - Šachy pro děti
Miloslav Hereit - Fotbalová přípravka - mladší I.
Přemysl Košťál - Fotbalová přípravka - mladší II.                     
Petr Štainz
- Fotbalová přípravka - starší
Václav Daněk - Fotbalová přípravka - starší
Patrik Váňa - Mladší žáci - oddíl kopané
Petr Dragoun - Mladší žáci - oddíl kopané
Bc. Klára Poulová - Fitness pro ženy                            
Bc. Tomáš Šperl - Deskové hry
Jiří Petráš - Rybáři
Hana Bittersmannová – Výtvarná dílna
Drahomír Matlas
- Modelařina, KŽM Moldaváček 
Ladislav Heller - Modelařina    
Alena Horáková - Hliněnka, Keramická dílna
Jana Bittnerová -
MC Čtyřlístek                                     
Kateřina Braunová - MC Čtyřlístek
Jan Čigáš - Florbal IV.
Martin Košťál – NERF A, B
Petr Slunečko - Airsoft
Jakub Mach - Florbal III.
Dana Kastnerová – Mažoretky, Chearleding, Pohybové hry pro nejmenší
Bc. Martina Vyhnálková - Kytara II.     
Michala Jelínková - Kytara I.
Jana Pšenková, DiS. – Hathajóga I.
Martina Knorová – Hathajóga II.
Jitka Cihlářová – Keramika pro mateřinky
Sabina Ptáčníková – Keramika pro mateřinky                                                                       
Dominik Šindelář
– Florbal IV.

externí pedagogové volného času DDM – akce, pobyty
Věra Lesayová
David Pavlis
Petra Adamcová
Michaela Mazancová
Jaroslava Macáková
Michal Pribilinec
Justina Machová
Miroslav Guhrý
Ondřej Kysilka
Michaela Štillerová
Valentýna Sobotková
Daniel Sobotka
Kateřina Jarolímová
Sabina Ptáčníková
Jana Hájková 
Michal Kubásek
Eliška Hozáková
Marek Holub
Jan Šimánek
Barbora Wolfová
Anna Večeřová
Petr Masopust
Nikol Švarcová
Natálie Müllerová
Aneta Jandošová

Klub praktikantů DDM – ZÚ, akce, pobyty
Ágnes Rybínová
Adéla Kotvaldová
Vanesa Dupkaničová
Jakub Jirák
Jakub Ježek
Barbora Vašáková
Petr Jonáš
Barbora Stollínová
Kateřina Dvořáková
                  
Tereza Lebrušková 
Roman Račkovič

adresa
Dům dětí a mládeže Osek
Dolnonádražní 269
417 05 Osek

telefon – pevná linka
417 837 205, 417 579 713 

mobilní telefon
733 126 151 

e-mail
ddmosek@volny.cz

číslo účtu
106 355 1349/0800, Česká spořitelna a.s.

facebook
https://www.facebook.com/ddmosek

instagram
https://www.instagram.com/ddmosek

IČO
70 82 56 45




 

virtuální prohlídka DDM

nové fotografie

Podzimní maškarní bál – Království
pod hladinou

Tvořivá dílna –
anděl z pěnovky

Keramická noc

Kdo se bojí?

Podzimní prázdniny – Aquadrom Most

Podzimní prázdniny
s DDM

Tvořivá dílna – čertice z pěnovky

NERF aréna – 1. kolo

Hliněná dílna I.

Mažoretková noc

Noční hrátky
se zvířátky I.

Fotbalové soustředění

5. LPT – Ve stínu faraonů

Zálesácký tábor 2018

LDT Sloup v Č. – Bitva o Bradavice

4. LPT – Letem světem

3. LPT – Záhady hradu Rýzmburk
2. LPT – Z pohádky do pohádky

1. LPT – Na vodě

Portička – 21. ročník

Akademie DDM

Turnaj fotbalových přípravek – starších

Noční hrátky – Holčičí mejdan

Oslavy dne dětí - Cirkus bude!

Super festival zdraví Most – dílny DDM

Olympiáda MŠ – místní kolo

Noční hrátky – Keramická noc

Slet čarodějnic 2018

Tvořivá dílna – pěnovka

Noční hrátky
se zvířátky